28.11.2014 20:02

Účast na turnaji v Liberci je už dlouhá léta  pro šermíře takřka povinost. V kat. žáci RADEK BEDRNA  sbíral zkušenosti , alev kat. ml. žáci obsadil páté místo když ve druhé eliminaci prohrál o pouhý jeden zásah. Malý  JAN ŠINDLER statečně bojovala ukázal ,že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

27.10.2014 12:55

V kat. ml. žáci obsadil RADEK BEDRNA  3 . místo  a VERONIKA  LINKEOVÁ skončila na 8 . místě , naděje že opět mostečáci  budou stávat opět na stupních vítězů

27.10.2014 12:54

Oddíl uspořádal šerm soustředění ,kterého se zúčastnily oddíly ze Zlína , Hradce Králové a Ostravy. Soustředění se mimořádně vydařilo  všech 30 účastníků  připravylo na další šerm. sezonu.

27.10.2014 12:53

V kat. kadeti obsadil ROMAN  MIČUNOVIČ  9. místo , JAN PAVLÍČEK A VOJTA NOVÁK svým výkonem neslnili.

27.10.2014 12:52

V šermířské sezoně 2013 -2014  došlo v oddíle sportovního šermu k mnoha  událostem , které ovlivnili  další dění. Byla dobudována  šermírna  ve sportovním arealu v Albrechtické ul.   a oddíl byl vybaven potřebnou výstrojí  a výzbrojí.

Do oddílu přišlo  sedm  mladých  v e věkové kategorii  mini žáci a  ml. žáci. Rozšířily se i řady dospělých ,kteří  začali šermovat kordem , přesto  že specializace oddílu je šerm fleretem.

Závodníci oddílu se zúčastnili několika turnajů serialu MČR ,kde získali potřebné body na nominaci účasti  na turnaj MČR  jednotlivců kde obsadil  RADEK BEDRNA  v kat mm. žáci 6 .místo WOZNICA ADAM 11. místo a WOZNICA JAN  14,místo vzhledem k tomu, že   tito závodníci začínají je to nečekaný úspěch. ROMAN  MIČUNOVIČ  v kat. žáci obsadil celkové 15. místo  v ČR. Ani veteráni oddílu nezůstali v Českém poháru  bez titulu 2 . místo Petra Lískovce v šermu šavlí a  tři   třetí  místa na MČR           .

Oddíl uspořádal v sezoně tři šermířské turnaje  od kat. ml. žáci  až kadeti a turnaj veteránů.Tunaje  měli  veliký ohlas u šermířské veřejnosti.

27.04.2014 00:00

27.4.2014

Ve fleretu v kategorii AK1 se zúčastnil Tomáš PAVLÍČEK (4. místo). V AK2 na 4. místě Petr LÍSKOVEC. V kordu v kategorii AK0 se zúčastnili Jiří NEDVĚD (5. místo) a Radek BEDRNA na 6. místě. Ve vyšší kategorii AK2 Petr LÍSKOVEC skončil na 6. místě. V šavli v kategorii AK2 se zúčastnil jen Petr LÍSKOVEC, který si vybojoval 4. místo.

26.04.2014 00:00

26.4.2014

Opravdu naprosto "parádní" turnaj mladých sportovních šeřmířu. V turnaji vládly veliké emoce.

Dnes byly tyto kategorie: ml. žáci, ml. žačky, žáci a žačky. Výsledky jsou v rubrice "Výsledky oddílů".

V kategorii ml. žáci se zúčastnil: BEDRNA Radek (8. místo), MEINLSCHMIDT František (16. místo)

WOZNICA Jan (21. místo)

V kategorii ml. žačky se zúčastnila jediná LINKEOVÁ Martina (8. místo)

V kategorii žáci se zúčastnil jediný MIČUNOVIČ Roman (3. místo)

V kategorii žačky se zúčastnila jediná LINKEOVÁ Veronika (14. místo)

22.03.2014 00:00

22.3.2014

Utkání žáků - zúčastnili se Roman Mičunovič (7. místo), Jan Pavlíček (12. místo), Vladimír Novotný

(20. místo) a Radek Bedrna (22. místo).

Utkání kadetů - zúčastnili se dva bojovníci a Ti jsou Jan Pavlíček (13. místo) a Roman Mičunovič (15. místo)

Naše žačky a kadetky se nezúčastnily.

Výsledky [ zde ]

17.02.2014 20:08

Již  4. ročníkem  šermířského turnaje veteránů  v Praze, se zúčastnil PETR LÍSKOVEC v šermu fleretem

a šavlí. Fleret  se nevydařil a Petr skončil až na posledním místě. Turnaj v šavli vynahradil neúspěch a Petr obsadil slušné  2. místo.

08.01.2014 20:23

O víkendu proběhl turnaj 3. ročník Teplické šavle. Turnaje se zůčastnil PETR LÍSKOVEC a ve své kategorii vybojoval 2.místo