07.02.2015 18:00

Proběhla soutěž Mladé naděje šermu, kategorie mini žáků a mini žaček. Pro soutěž byly připravené sladkosti, medaile a diplomy. Soutěž probíhala v pěkné sportovní náladě. V kategorii mini žáků, získal stříbrnou medaili Adam Woznica. Na pátém místě skončil Jan Šindler a na sedmém Štěpán Petrák.

ceny

07.02.2015 00:00

Účast na turnaji ml.žáků a mini žáků byla hojná.Most vyslal 7 závodníků ,kteří se v konkurenci šermířů s celé republiky neztratili. V kat ml. žáci 32 účastníků obsadili ADAM  WOZNICA skvělé 6.místo, RADEK BEDRNA 13 místo, JAN WOZNICA16.místo JAN ŠINDLER A začátečník PAVEL ELEXA okolo 23 místa. V kat. mini žáci  účast 28 závodníků  JAN ŠINDLER super 5.místo , překvapení začátečník DAVID KUČERA 16.místo a benjamínek oddílu ŠTĚPÁN  PETRÁK  bojoval  jako lev. MOSTEČTÍ SPORT. ŠERMÍŘI SE PĚT OBJEVILI NA ZÁVODNICKÉ SCÉNĚ  A NEZKLAMALI.