29.10.2013 00:00
14.6.2012
        Proběhne  v šermírně oddílu  BODOVACÍ  TURNAJ  ODDÍLU  v rámci ukončení šermířské sezóny. Do řad sportovních šermířů  budou  pasováni  začátečníci, kteří se již rozhodli, že šerm pro mě bude sport číslo jedna.

TĚŠÍME SE NA VAŠI HOJNOU ÚČAST, trenér oddílu.
29.10.2013 11:54
        Šestého ročníku  O  POHÁR HEJTMANA  ZLÍNSKÉHO KRAJE  a prvního oficialního MČR VETERÁNŮ se zůčastnil  PETR  LÍSKOVEC   v  kat. AK II ve všech sportovních zbraních. Na startu se sešlo více než 100 závodníků ve všech veteránských kategorií. V  turnaji PH šermu fleretem vybojoval 2. místo. V šermu šavlí  3.místo a v šermu kordem 13. místo.

Ve finále MČR     FLERET 2 .místo , ŠAVLE 2.místo

TURNAJ SE KONAL ZA BOHATÉ ÚČASTI ZAHRANIČNÍCH ŠERMÍŘŮ  A VELMI SE VYDAŘIL
29.10.2013 11:55
        Druhého ročníku  šermířského turnaje veteránů   v Praze  31.3.2012 se zúčastnil  PETR LÍSKOVEC  kde vybojoval v šermu fleretem 1.místo a v šermu šavlí 2.místo

1.4.2012
Na novém turnaji   DEJVICKÁ GLAJCHA   obsadil 8. místo  v šermu  kordem . Únava  z  předešlého turnaje ovlivnila výkonost i výsledek.
29.10.2013 11:59
18.3.2012

Se zúčastnil turnaje v šermu fleretem mostecký šermíř PAVEL LÍSKOVEC. Po delší absenci  v tréninku se probojoval do eliminační tabulky na 16. místě, kde byl vyřazen. Celkově skončil na 10. místě z 35 závodníků. Jeho sportovní a zvlášt  šermířský projev  byl na velmi dobré úrovni a jeho kvality se  projeví v některém z příštích turnajů.

V Nové Šermírně

29.10.2013 12:03
        Sportovní šermíři se zůčastnili  6. ročníku  tunaje ve Zlíně  , v šermu fleretem  v kat. ml. žáci a žáci.
Z pohledu trenéra to byl zlomový turnaj, protože mladí přišli na to,  jak má šerm vypadat.
V kat .ml.žáčky  obsadila KAROLÍNA KEIFLOVÁ  pěkné 3 místo .
ROMAN MIČUNOVIČ  se probojoval do eliminační osmičky, kde byl vyřazen.
Ostatní závodníci neměli  takové štěstí, ale s jejich projevem a nasazením byl trenér velmi spokojen.
29.10.2013 12:06
        Ve sportovním arealu Tj Baníku Most v Albrechtické ulici, byla vybudována dočasně nová šermírna.
TRENINKY  út a čt  od 17   -  19 hod
Vstup pouze ve sportovní obuvi!
29.10.2013 12:07

Již 6. ročníkem šermířského turnaje veteránů se uskutečnil  7.1.2012 v Teplicích. Mostečtí veteráni  PETR LÍSKOVEC, TOMÁŠ PAVLÍČEK a MIROSLAV PENTEK tentokrát nezískali cenné kovy, ale v poli 60. závodníků se neztratili. Je nutné  poděkovat pořadatelovi za pěkný sportovní zážitek a atmosféru.

29.10.2013 12:12
30.12.2011
        Se zúčastnili mladí šermíři 1.ročníku silvestrovského turnaje šermu kordem v Teplicích. Sešlo se 20  šermířů v kat.ml.žáci. Vojtěch NOVÁK obsadil 10 místo a bratři  Pavel a Michal Peterkové uzavřeli výsledkovou listinu. Důležité byly nasbírané zkušenosti mladých šermířů. Povedený turnaj.