30.10.2013 14:37

15.9 - 16.9.2007

Sobotních bojů kadetek se zúčastnila A. Singerová, jejíž 13. místo mezi 21 startujícími není možné hodnotit jako úspěch.
Výsledky

Nedělní klání žaček už vyšlo podle představ realizačního týmu, druhé místo N. Lískovcové a třetí místo A. Singerové jsou dobrým startem do nové sezóny.

Výsledky

30.10.2013 14:44

18. - 25.8.2007

5 šermířů a trenér P. Lískovec se zúčastnili soustředění v Bystřici nad Perštejnem. Důraz byl kladen zejména na nabírání fyzické kondice, taktiku a volný šerm pod vedením zkušených trenérů zúčastněných oddílů. V neposlední řadě mělo soustředění význam na poli navázaní či prohloubení osobních kontaktů mezi oddíly, trenéry a šermíři.

Závěr soustředění byl ve znamení otevřených přeborů ČOS pro rok 2007. V jednotlivých kategoriích dosáhli naši šermíři těchto umístění :

Pavel Lískovec 7 Žáci
Rudolf Keller a Dalibor Hanka pro zranění nestartovali.

30.10.2013 15:00

9.6.2007

Vyvrcholením celé sezóny měl být finálový turnaj mistrovství ČR hlavní kategorie našich šermířů. Očekávání  zůstala nenaplněna a přestože se mostečtí šermíři snažili, nestačilo to na lepší než 6. místo (A.Singerová) resp. 8. místo (P.Lískovec). Ostatní naši zástupci se z různých příčin (nemoc, doprava) turnaje nezúčastnili.

Umístění v celkovém pořadí MČR ml. žactva 2006-2007:

4. Alena SINGEROVÁ ( 19 klasifikovaných)
8. Pavel LÍSKOVEC, 15. Dalibor HANKA, 20. Rudolf KELLER , 35. Jan PAVLÍČEK (40 klasifikovaných)

30.10.2013 15:04

2.6.2007

Nepříliš lichotivé celkové umístění v rámci finále MČR předznamenaly již boje v kvalifikačních skupinách , kde žádný z našich zástupců neodvedl svůj standard a ani
zlepšené výkony v eliminacích nestačily na více než jedno vítězství P. Lískovce a A.Singerové. Družstvo žáků vypadlo v prvním kole se silným Sokolem Brno a obsadilo tak konečné 5-8. místo.

V celkovém pořadí MČR sezóna 06/07 se naši šermíři (stále ještě ml. žáci a žačky) umístili takto :

St. žáci ( 52 klasifikovaných) : 15. Lískovec Pavel, 32. Hanka Dalibor, 39. Keller Rudolf
St. žačky ( 29 klasifikovaných) :  7. Singerová Alena , 9. Lískovcová Nina

30.10.2013 15:08

19.6.2007

V sobotu se mladé šermířky zúčastnily finále mistrovství ČR v šermu fleretem. Po postupu do eliminace vypadla Alena Singerová v boji o postup do "16" s Husarovou a Nina Lískovcová jen těsně nestačila na finalistku Remešovou v duelu o postup mezi 8 nejlepších. V celkovém pořadí MČR pro sezónu 2006/2007 skončila N.Lískovcová na 15. a Alena Singerová na 21. místě (35 klasifikovaných). Tento výsledek lze považovat pro naše žačky za úspěch.

30.10.2013 15:11