08.01.2014 20:22

Leden, 2014

Již  6. ročník veteránského turnaje v Teplicích. Turnaj proběhl o víkendu.
V šermu fleretem se zůčastnil PETR LÍSKOVEC který vypadl v eliminaci nešťastnou prohrou 10 : 9.
18.12.2013 18:13

Oddílový Vánoční turnaj byl dobrou akcí, ve které sportovní šermíři bojovali jako při oficiálních závodech!

02.12.2013 21:32

Turnaje veteránů se zúčastnil PETR LÍSKOVEC v šermu fleretem ve své věkové kat. obsadil 3. místo.

Fotografii otevřete v původním rozlišení kliknutím na obrázek.

02.12.2013 21:25

1.12.2013

Šermíři se zúčastnili tradičního turnaje  ml. žáků a mini žáků v šermu fleretem.

Veronika LINKEOVÁ konečně prorazila, umístila se na 8. místě v kat. ml. žaček. František MEINLSMIDT nepostoupil do eliminace. Radek BEDRNA odšermoval obě kategorie a byl vyřazen v eliminačních bojích. Šermířský projev Veroniky a Radka byl velmi solidní. Františkovy rezervy jsou zatím stále velké.

17.11.2013 21:30

Šermíři oddílu se zúčastnili tradičního turnaje v Liberci.

V kat. žáci
        Obsadil Roman MIČUVOVIČ 11. místo, Jan PAVLÍČEK 16. místo z 34 šermířů.
Karolína KNEIFLOVÁ byla vyřazena v první eliminaci.

V kat. ml.žáci
        Naši mladí hlavně sbírali zkušenosti, František Meindlschmildt a Jan Woznica byli vyřazeny po prvním kole.
Adam Woznica a Radek Bedrna postoupili do eliminace, kde byli vyřazeni favority turnaje.
Šermířský projev našich mladých šermířů byl však na velmi dobré úrovni a výsledky na sebe jistě nenechají dlouho čekat.
Spokojenost trenéra byla veliká.

12.11.2013 20:24
Opavského turnaje se zúčastnil Roman MIČUNOVIČ v kat. žáci fleret.
Jeho umístění na 10. místě nijak neuspokojilo. Roman měl na lepší výsledky, ale pořád se mu nedařilo.

10.11.2013 23:06

Oddíl sport. šermu Tj Baníku Most se zúčastnil turnaje ve Šternberku. Pro Radka BEDRNU to byl první turnaj v jeho začínající šermířské karieře. Pro Pavla PETERKU a Františka MEINSCHMITA to měla být prověrka jejich přípravy na novou sezonu. Fanda s Pavlem v kat. ml. ž.  nijak v boji nepřesvědčili, jejich výkon nebyl oslnivý. Radek v kat. ml. žáků oklepal nervozitu a v kat. mm. ž. poté vybojoval  5. místo.

10.11.2013 23:04

Petr Lískovec:     Šavle   3. místo

10.11.2013 22:59

Petr Lískovec:   Kord:     4. Místo

Fleret:   3. Místo

10.11.2013 22:55

Turnaj  v Brně  byl opět premiérou pro další dva  mladé šermíře v kat. mm. ž.
Bratři JAN a ADAM WOZNICOVI vyjeli poprvé a hned  nečekaný úspěch.
Jan se probojoval do první eliminace kde byl vyřazen (22.m.), ale Adam a Radek BEDRNA byli vyřazeni až v eliminaci druhé.